• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 16 czerwiec 2020 13:37

Augustowscy policjanci przyjęli wyzwanie #GASZYNCHALLENGE [WIDEO]

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie włączyli się do akcji charytatywnej #GaszynChallenge, aby pomóc małym wojownikom. Dziękujemy wszystkim za nominację. Podjęliśmy to wyzwanie! Wszyscy razem pomóżmy Oliwierowi w walce z chorobą!

Augustowscy policjanci podjęli wyzwanie do ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Służba wymaga od funkcjonariuszy ciągłego podnoszenia formy i sprawności fizycznej. Tym bardziej, gdy cel sportowej aktywności jest tak szczytny. Policjanci wsparli tym samym działania mające na celu niesienie pomocy Oliwierowi z Augustowa w walce z chorobą, jak i innym dzieciom, znajdującym się w podobnie trudnej sytuacji.

https://www.kawalek-nieba.pl/oliwier-kalinowski/

Po wykonaniu zadania I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Augustowie podinspektor Tomasz Kuprewicz nominował do tej inicjatywy:

· Nadleśnictwo Szczebra

· Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Augustowie

· Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach.


Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Augustow poniedziałek, 22 czerwiec 2020 17:05 napisane przez Augustow

    Brawo Wy...Nasze niebieskie:)

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot