• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 18 czerwiec 2020 14:23

Kolejny atak nożownika w Augustowie. Nie żyje kobieta

Napisała

Dziś około godziny 13:00, niedaleko Pałacu na Wodzie nad rzeką Nettą, doszło do kolejnego ataku nożownika. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła kobieta.

Na potrzeby Augustowskiego Reporterera st. post. Kinga Muczyńska, rzecznik prasowy augustowskiej policji, wydała oświadczenie.

„Dzisiaj, około godziny 13:00, dyżurny z Komendy Policji w Augustowie otrzymał informację, że mężczyzna napadł na kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. W tej chwili trwają czynności prokuratorskie”.

W związku ze zdarzeniem zatrzymana została jedna osoba.

Na tę chwilę to jedyne informacje, które udało nam się zdobyć. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami wyjaśniającymi okoliczności zdarzenia. O postępach w sprawie będziemy informować na bieżąco.

9 komentarzy

  • Link do komentarza Alina piątek, 19 czerwiec 2020 21:18 napisane przez Alina

    Najlepsza miejscówka do patrolowania to ul. Przemysłowa, za Biedronką. Tam jest bardzo niebezpiecznie.
    Uważam, że cały system zatrudniania, szkolenia, wynagradzania policji jest do kitu. Do policji powinny przychodzić osoby wyszkolone, zarabiać o wiele więcej, bo wtedy też rosną wymagania. Policja nie powinna kojarzyć się z ochroną posła, chłopcami na posyłki dla polityków. Tracą wtedy swoją wiarygodność. Nieustanne zmiany polityczne na stołkach nie służą porządkowi i dyscyplinie. Wszyscy wszystko mają gdzieś. Nie ma ludzi, bo nie chcą do takiej felernej roboty iść, to nic przyjemnego użerać się z pijakami, menelami, awanturami domowymi. Ale trzeba tez zachować rozsądek i wykazać się chociaż minimum chęci, a nie przesiadywać w samochodach i grać na komórkach. Przykre, że Augustów nie jest bezpieczny.

  • Link do komentarza Piątek piątek, 19 czerwiec 2020 14:23 napisane przez Piątek

    Podobno do Augustowa trafiły jakieś nowe narkotyki, które wywołują agresję i takie zachowania jak w ciągu ostatnich dwóch dni. Ludzie nie bierzcie tego świństwa, złamiecie sobie życie. Obaj napastnicy byli pod wpływem jakiegoś świństwa, a teraz no cóż, życia nie wrócą choćby bardzo chcieli, a swoje zniszczyli na zawsze.

  • Link do komentarza Same zlo... piątek, 19 czerwiec 2020 06:31 napisane przez Same zlo...

    Ha ha , ten sam trend co w Elku , klima albo zimny lokiec...nic wiecej !!!

  • Link do komentarza BAU czwartek, 18 czerwiec 2020 21:06 napisane przez BAU

    Film w sieci,każdy widział jak działa system bezpieczeństwa w Augustowie-dla mieszkańców-a turystów przyjeżdżających-ich bezpieczeństwo? Wypozyczyc telebim i na rogatkach miasta wyświetlać,lub w macu,bedą zawracać co na to RM Miasta Augustów-też oszczędza na bezpieczeństwie mieszkańców i turystów?

  • Link do komentarza BAU czwartek, 18 czerwiec 2020 19:37 napisane przez BAU

    Najlepsze hotdogi na stacji benzynowej,co niebiescy ? A fiata znaleźli fachowfcy z miasta?

  • Link do komentarza Jerzy czwartek, 18 czerwiec 2020 18:43 napisane przez Jerzy

    Mamy na klatce awanturnego pijaka. Wczoraj policja była. Porozmawiała z pijakiem i pojechała. Dzisiaj tez była,ale zajrzała do samochodu (gdzie pijak sypia) nie znalazła go i około 20 min stali pod oknami z włączonym silnikiem a następnie odjechali. Odwiedzają go kilka razy w miesiącu i pijak ma się dobrze więc jak oni maja sobie poradzić z czymś groźniejszym?

  • Link do komentarza Art czwartek, 18 czerwiec 2020 16:50 napisane przez Art

    Policja zajęta kręceniem filmików i karami za maseczki.

  • Link do komentarza 1234 czwartek, 18 czerwiec 2020 15:22 napisane przez 1234

    Może nasza zajebista Policja zacznie patrolować miasto i miejsca gdzie jest zwiększona ilość mieszkańców a nie k... Co 2 skrzyżowanie z każdej strony miasta po 2 patrole siedzą w samochodzie i lepią mandaty za brak gaśnicy w samochodzie!! I taka jest straszna prawda!