• 1
 • 2
 • 3
piątek, 19 czerwiec 2020 16:42

#GaszynChallenge w wykonaniu Urzędu Miejskiego w Augustowie [WIDEO]

Napisane przez RED
UM Augustów / Facebook UM Augustów / Facebook

Tym razem wyzwanie #GaszynChallenge zostało podjęte przez Urząd Miejski w Augustowie. Zobacz, jak robią to miejscy urzędnicy.

„Zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz Oliwiera Kalinowskiego. Pomóżmy małemu mieszkańcowi naszego miasta w walce z chorobą. Nominujemy: Jarosław Szlaszyński i pracowników Powiat Augustowski, Artur Kuczyński i pracowników Urząd Miejski w Szczuczynie, Hufiec ZHP Augustów. Czekamy na Wasz #GaszynChallenge” – można przeczytać na facebookowym profilu augustowskiego urzędu miasta.

Zobacz, jak miejscy urzędnicy poradzili sobie z wyzwaniem!


Źródło: UM w Augustowie / Facebook

3 komentarzy

 • Link do komentarza Mieszkaniec niedziela, 21 czerwiec 2020 09:06 napisane przez Mieszkaniec

  Gdzie ten fundusz prezydenta? A jeśli nawet powstanie, to kto nim będzie zarzadzać jak nie politycy. Jedyne na co mogą liczyć rodzice chorych dzieci to na siebie i na zbiórki społeczne. Nie tworzmy mitów.

 • Link do komentarza BAU piątek, 19 czerwiec 2020 21:36 napisane przez BAU

  Powstanie Fundusz Medyczny – aby rodzice nie musieli błagać o pieniądze dla dzieci, żeby nie musiały być organizowane zbiórki publiczne, aby te choroby rzadkie mogły być leczone także i poza granicami. Żeby operacja, jak trzeba, jeśli jest wykonywana poza granicami mogła być wykonana poza granicami. Żeby te pieniądze były, żebyśmy mieli też pieniądze na rozwój nowoczesnej infrastruktury w polskich szpitalach; dodatkowe pieniądze obok normalnych budżetów, którymi posługuje się na co dzień NFZ – dodał Prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że na fundusz zostanie przeznaczone 3 miliardy złotych.

  Oby szybko,rozsądny pomysł-nie polityka.

  Ma działać-i skutecznie pomagać!

 • Link do komentarza Zniesmaczony piątek, 19 czerwiec 2020 19:05 napisane przez Zniesmaczony

  Oni tak ma poważnie? Mamy nożowników e mieście, a burmistrz robi pomki.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot