• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 22 czerwiec 2020 11:37

Kradzione papierosy w pojemniku po sałatce

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzaną o kradzież papierosów. Kobieta ukryła skradzione papierosy w pojemniku po sałatce. Następnie próbowała je wynieść z pracy. Właściciel oszacował straty na blisko 2300 złotych. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną środę, otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednego z zakładów pracy w mieście doszło do kradzieży. Na miejscu okazało się, że pracownik ochrony zauważył, że kobieta w pojemniku po sałatce ma papierosy, które mogły zostać skradzione. Jego przypuszczenia potwierdziły się. Policjanci zabezpieczyli łącznie 56 paczek i ponad 1000 sztuk papierosów bez opakowań, które kobieta miała przy sobie oraz w szafce pracowniczej. Właściciel oszacował straty na blisko 2300 złotych. 31-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. W piątek usłyszała już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Taki tam poniedziałek, 22 czerwiec 2020 14:12 napisane przez Taki tam

    O Ela! Straciłaś przyjaciela. :-(

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot