Wydrukuj tę stronę
wtorek, 23 czerwiec 2020 17:30

Usiłował zgwałcić nieletnią – usłyszał zarzuty

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Sprawa 28-latka, który próbował zgwałcić nieletnią, trafiła do prokuratury. Śledczy postawili podejrzanemu zarzuty. Biegli cały czas pracują nad ustaleniem dokładnego przebiegu zdarzenia.

Dnia 28 maja w Olecku doszło do próby gwałtu. 28-letni mężczyzna, pod groźbą uszkodzenia ciała, chciał zmusić 17-letnią dziewczynę do odbycia stosunku płciowego. Do tego zdarzenia miało dojść w mieszkaniu sprawcy. Na szczęście nie doszło do tragedii, ponieważ nastolatce udało się uciec. Po powrocie do domu poinformowała o wszystkim rodziców. Ojciec dziewczyny od razu zawiadomił policję, a 17-latkę niezwłocznie przesłuchał prokurator. W związku ze złożonymi przez dziewczynę zeznaniami, podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Olecku. 28-latek usłyszał już zarzuty, jednak nie przyznaje się do winy. Podejrzanemu grozi 12 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Link do komentarza wdwdf środa, 24 czerwiec 2020 09:42 napisane przez wdwdf

    Żeby tak szybkie postepowanie wobec sprawcy dotyczyło wszystkich, którzy w majtki dzieciom i nastolatkom zaglądają, a nie nie mów nikomu.