• 1
  • 2
  • 3
środa, 24 czerwiec 2020 12:28

Uczeń ZSO w Augustowie laureatem Grarantanna Cup Fifa 2020

Napisane przez RED
Starostwo Powiatowe w Augustowie Starostwo Powiatowe w Augustowie

Uczeń ZSO w Augustowie, Adrian Strawiński, został Laureatem Ogólnopolskiego Turnieju Grarantanna Cup Fifa 2020 organizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji. Okazał się najlepszy w Polsce w wybranej przez siebie kategorii.

Adrian zdobył nie tylko nagrodę indywidualną, ale także nagrodę dla szkoły. Jest nią mobilna pracownia multimedialna o wartości 50 tysięcy złotych ufundowana przez Ministerstwo Cyfryzacji. Dzięki temu kolejni uczniowie otrzymają szansę rozwoju swoich zainteresowań, osiągając w przyszłości równie imponujące sukcesy.

W uznaniu dla sukcesu ucznia Zarząd Powiatu w Augustowie zdecydował o przyznaniu mu nagrody w wysokości 2 tysięcy złotych. W imieniu Zarządu nagrodę wręczył Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski.

Społeczność szkolna serdecznie gratuluje Adrianowi wspaniałego sukcesu! Składa również podziękowania na ręce pana Starosty za docenienie zasług ucznia ZSO w Augustowie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek