• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 25 czerwiec 2020 14:30

Niedziela handlowa: czy 28 czerwca pójdziemy na zakupy?

Napisała

Czy najbliższa niedziela jest jedną z nielicznych już niedziel handlowych? Zgodnie z planem, w czerwcu 2020 roku mieliśmy mieć możliwość udania się w ten dzień do sklepu. Ta data pokrywa się jednak z wyborami prezydenckimi. Czy 28 czerwca pójdziemy zarówno zagłosować, jak i zrobić zakupy?

Zakaz handlu w niedzielę obejmuje już prawie wszystkie te dni w roku. Do niedawna mogliśmy jeszcze cieszyć się robieniem zakupów w każdą ostatnią niedzielę w miesiącu. Teraz jednak restrykcje związane z ograniczeniem handlu są jeszcze większe i do sklepu możemy się udać tylko w 8 niedziel podczas całego roku. Czy 28 czerwca przypada niedziela handlowa?

Tak! Nadchodząca niedziela to dzień, w którym sklepy będą otwarte. Pamiętajmy jednak, że jest to również dzień wyborów prezydenckich. W ferworze robienia zakupów nie zapomnijmy więc o udaniu się do urny wyborczej.

Niedziele handlowe 2020: 26 stycznia, 5 kwietnia, 26 kwietnia, 28 czerwca, 30 sierpnia, 13 grudnia, 20 grudnia.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot