• 1
  • 2
  • 3
piątek, 26 czerwiec 2020 15:21

Ukradli bagaże turystom - teraz odpowiedzą za swój czyn

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Łupem sprawców padły torby podróżne, w których znajdowały się dokumenty oraz rzeczy osobiste. Pokrzywdzeni oszacowali straty na blisko 5 tysięcy złotych. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kryminalni z Augustowa, w poniedziałek na jednej z ulic w mieście zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Kolejny z podejrzanych wpadł w ręce funkcjonariuszy na drugi dzień we własnym domu. Był zaskoczony wizytą policjantów, którzy przyszli go zatrzymać. Do kradzieży, w związku z którą zostali zatrzymani mężczyźni, doszło w miniony piątek po północy. Wtedy też, policjanci otrzymali informacje od dwóch turystów, o tym że zostali okradzeni. Jak się okazało, do kradzieży doszło po tym, jak pokrzywdzeni wspólnie z nowo poznanymi mężczyznami spożywali alkohol. Łupem sprawców padły dwie torby podróżne, w których znajdowały się dokumenty i rzeczy osobiste. Pokrzywdzeni oszacowali straty na blisko 5 tysięcy złotych. Zatrzymani podejrzani o kradzież usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
DrewSot