• 1
  • 2
  • 3
środa, 01 lipiec 2020 12:18

Kierowca tira w kamerze SPEED-u [WIDEO]

Napisane przez AM
Policja Podlaska / Facebook Policja Podlaska / Facebook

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy, którego kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu i nie stosował się do znaków drogowych. Kierującym okazał się obywatel Białorusi, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, 18 czerwca, patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Po południu zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy DAF, którego kierowca zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak 47-latek w miejscowości Dryga w gminie Suchowola wyprzedza na skrzyżowaniu i dodatkowo nie stosuje się do znaku zakaz wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Białorusi, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 800 złotych.


Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!

Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.