• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 02 lipiec 2020 11:53

Pijany spowodował kolizję i uciekł

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali 25-latka, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i usłyszał już zarzut. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pobawienia wolności do lat 2.

Dyżurny z augustowskiej komendy, w miniony wtorek, po 21, otrzymał informację o kolizji drogowej na jednej z ulic w mieście. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Na miejsce natychmiast pojechał patrol „drogówki”. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania audi, którą miał kierować młody człowiek. Już po kilkudziesięciu minutach 25-latek był w rękach policjantów.  Badanie alkomatem wykazało, że miał 2,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy i usłyszał już zarzut. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pobawienia wolności do lat 2.

Policjanci apelują o rozsądek i przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot