• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 07 lipiec 2020 17:45

Prezydent Andrzej Duda w Augustowie [WIDEO]

Napisała

Dziś (7 lipca) prezydent RP Andrzej Duda odwiedził Augustów. Jak powitali go licznie zebrani na Placu Zygmunta Augusta mieszkańcy miasta? Zobacz relację ze spotkania.

„Jest mi niezmiernie miło znaleźć się znowu tutaj u Państwa na Ziemi Augustowskiej, na Państwa pięknej ziemi wśród jezior i lasów” – zaczął swoje przemówienie prezydent.

Augustowianie przywitali Andrzeja Dudę skandowaniem jego imienia i nazwiska oraz gorącymi oklaskami.

„Realizowałem wspólnie z rządem te zadania, które miały wymiar społeczny, które służyły ludziom, bo to była przez cały czas polityka ukierunkowana na wsparcie człowieka” – mówił prezydent.

„Ja zawsze jestem zwolennikiem maksimum i do maksimum dążę. Dlatego ten plan na następne pięć lat, z którym dzisiaj do Państwa przychodzę, prawie że w przededniu drugiej tury wyborów prezydenckich, to plan dalszego rozwoju Polski” – zapewniał zgromadzonych prezydent.

„Zwyciężymy, zwyciężymy!” – skandował tłum popierający prezydenta Dudę.

„Chcę wzmacniać poczucie naszej godności, chcę z godnością reprezentować nadal nasz kraj, chcę Polskę rozwijać. (…) To dlatego proszę Państwa o wsparcie. Proszę o wybór, bo wierzę, że taka polityka na najbliższe lata Polsce jest potrzebna. I dlatego proszę, abyście Państwo w najbliższą niedzielę poszli do wyborów. (…) Proszę byście mnie wsparli. Polska musi te wybory wygrać. Niech żyje Polska!” – zachęcał do wzięcia udziału w niedzielnym głosowaniu prezydent Andrzej Duda.

Całe przemówienie prezydenta można obejrzeć na poniższym filmie.

1 komentarz

  • Link do komentarza misia328 czwartek, 09 lipiec 2020 11:54 napisane przez misia328

    Obłuda i fałsz! to nie jest mój prezydent i nigdy nie będzie!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.