• 1
  • 2
  • 3
środa, 08 lipiec 2020 11:52

Knockout Boxing Night 11 w Augustowie!

Napisała
KnockOut Promotions / Facebook KnockOut Promotions / Facebook

W lipcu w augustowskim Amfiteatrze odbędzie się gala Knockout Boxing Night 11. Bilety są już w sprzedaży. Nie możesz tego przegapić!

Już 25 lipca w Amfiteatrze w Augustowie odbędzie się gala Knockout Boxing Night 11. Walką wieczoru będzie rewanż na szczycie wagi półciężkiej – Paweł Stępień i Marek Matyja. Podczas ubiegłorocznej konkurencji został bowiem ogłoszony pomiędzy nimi remis.

W Augustowie w szranki staną również Ewa „Tygrysica” Piątkowska oraz Adam Balski, który zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. Najtrudniejszym wyzwaniem, według organizatorów gali, ma być pojedynek Kamil Bednarek Boxing vs Grafka.

Sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night 11 w Augustowie już ruszyła. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie ebilet.pl. Ich ceny wahają się od 140 – 180 zł. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w TVP Sport, TVPSPORT.PL oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Źródło: KnockOut Promotions / Facebook

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.