• 1
  • 2
  • 3
środa, 08 lipiec 2020 13:41

Niebezpieczne wyprzedzanie w kamerze augustowskiej „drogówki” [WIDEO]

Napisała
KPP Augustów / Facebook KPP Augustów / Facebook

Policjanci z augustowskiej "drogówki" zatrzymali do kontroli porsche, którego kierowca wykonywał niebezpieczne manewry. Obywatel Litwy wyprzedzał pojazdy na wzniesieniu i nie stosował się do linii ciągłej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i dziś odpowie za popełnione wykroczenia przed sądem.

Wczoraj przed 20, w Podcisówku, kamera nieoznakowanego radiowozu z augustowskiej „drogówki” nagrała niebezpieczne manewry kierowcy porsche. Jadący krajową "ósemką" obywatel Litwy, pomimo ograniczonej widoczności, zdecydował się wyprzedzać pojazdy na wzniesieniu. Kierowca nie stosując się do znaku P3 – „linia jednostronnie przekraczalna” spowodował  zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie po raz kolejny wykonał manewr wyprzedzania, jednocześnie lekceważąc znak P4 - „linia podwójna ciągła”.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i dziś odpowie za popełnione wykroczenia przed sądem.

Źródło: KPP Augustów / Facebook

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.