• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 09 lipiec 2020 18:11

Niebezpieczne manewry w kamerze SPEEDU [WIDEO]

Napisała
Policja Podlaska / Facebook Policja Podlaska / Facebook

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli opla, którego kierowca tuż przed skrzyżowaniem wyprzedzał ciąg pojazdów i złamał przy tym szereg przepisów drogowym. Kierującym okazał się obywatel Litwy, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, pod koniec czerwca, patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Chwilę po 11. zatrzymali do kontroli opla, którego kierowca zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak 36-latek w miejscowości Kolnica w powiecie augustowskim tuż przed znakiem ostrzegającym o skrzyżowaniu, zaczyna wyprzedzać ciąg pojazdów. Mężczyzna kontynuował ten manewr nawet na powierzchni wyłączonej z ruchu  i pasie do skrętu w lewo, a skończył ... na skrzyżowaniu. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Litwy, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!


Źródło: Policja Podlaska / Facebook

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.