• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 lipiec 2020 12:11

Potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca wypadku. Policjanci zatrzymali sprawcę [WIDEO]

Napisała
KPP Sejny KPP Sejny

Sejneńscy kryminalni zatrzymali 31-latka podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał rowerzysta, który trafił do szpitala. Mieszkaniec powiatu ełckiego usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Do potrącenia rowerzysty doszło, w miniony piątek, około godziny 16.30, na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Pomorze. W wyniku tego zdarzenia ucierpiał 46-letni mężczyzna, który  trafił do szpitala. Od tamtej pory sejneńscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania sprawcy wypadku, który nie udzielił poszkodowanemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. W środę sejneńscy kryminalni, na terenie Ełku zatrzymali podejrzanego o potrącenie rowerzysty. Wczoraj 31 - latek usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i oddalenia się z miejsca zdarzenia. Mieszkaniec powiatu ełckiego przyznał się do zarzucanego mu czynu. Śledczy nie wykluczają zaostrzenia kwalifikacji i przedstawienia kolejnych zarzutów.


Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot