• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 lipiec 2020 14:19

#24hDlaDudy w Podlaskiem – Dudabus w nocy zawitał do Augustowa [ZDJĘCIA]

Napisała
Podlaskie dla Dudy / Facebook Podlaskie dla Dudy / Facebook

Podczas ostatniej doby przed ciszą wyborczą członkowie i wolontariusze sztabu #PodlaskieDlaDudy chcą objechać wszystkie podlaskie powiaty. Będą namawiać do głosowania na Andrzeja Dudę. Zjawili  się także w Augustowie. Zobacz zdjęcia!

Akcja #24hDlaDudy rozpoczęła się o północy z czwartku na piątek w Sejnach, zaś swój finał będzie miała przed północą w Białymstoku. Zwolennicy obecnego prezydenta Polski chcą w ciągu 24 godzin przejechać wszystkie powiaty województwa podlaskiego, aby zachęcać mieszkańców do oddania swojego głosu na Andrzeja Dudę.

Sztabowcy i wolontariusze mają w planach odwiedzić Augustów, Grajewo, Kolno, Łomżę, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Siemiatycze, Bielsk Podlaski, Hajnówkę, Sokółkę i Mońki oraz wspomniane wcześniej Sejny i Białystok. Organizatorzy tego wydarzenia zapewniają, że takiej akcji przedwyborczej w naszym województwie jeszcze nie było.

Augustów był 4 na liście podlaskiego Dudabusa. Członkowie i wolontariusze sztabu zawitali do naszego miasta w nocy, gdzie zostali pozytywnie przyjęci. Na jednej ze stacji benzynowych zostawili krówki i ulotki, a następnie doświadczyli pięknej, augustowskiej nocy. Kolejnym przystankiem po wyjeździe z Augustowa było Grajewo.


Źródło: PAP, Podlaskie dla Dudy / Facebook

1 komentarz

  • Link do komentarza Kolejorz sobota, 11 lipiec 2020 23:51 napisane przez Kolejorz

    Budynek, niech będzie najpiękniejszy, bez elektryfikacji odcinka między Suwalkami a Suchowola, które by dało możliwości nowych, szybkich połączeń, niczego nie zmieni. To będą kolejne miliony (tak jak baza kajakarzy), (wiadukt nad ul. 29listopada) wydane na spełnienie marzeń Włodarzy i nabicie kabzy wykonawcom i podwykonawcom. A następni niech już się martwią co dalej z kukułczym jajem zrobić.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.