• 1
  • 2
  • 3
piątek, 10 lipiec 2020 16:40

Skradzione ubrania ukryli w wózku dziecięcym

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież na terenie jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych w Augustowie. Małżeństwo ukryło w wózku dziecięcym markową odzież wartą ponad 860 złotych. Zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wczoraj po 17, dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie miasta doszło do kradzieży. Po chwili policjanci byli już na miejscu. Jak ustalili funkcjonariusze, małżeństwo z dziećmi, które przebywało w sklepie ukryło markową odzież w wózku dziecięcym. Całą sytuację zaobserwowała ochrona. Towar wart ponad 860 złotych z powrotem wrócił na półkę. 33-latek i jego o rok młodsza żona zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Teraz funkcjonariusze będą ustalać, czy osoby zatrzymane nie mają związku z podobnymi kradzieżami.

Źródło: KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Pepe niedziela, 12 lipiec 2020 14:52 napisane przez Pepe

    Dziecko dostało zarzuty za współudział?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.