• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 12 lipiec 2020 16:07

Posługiwał się kradzioną kartą bankomatową

Napisane przez KM

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem na konto bankowe. 19-latek wpadł w ręce mundurowych, po tym jak zapłacił za zakupy kradzioną kartą bankomatową. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

W środę, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem na konto bankowe. Do kradzieży doszło pod koniec czerwca. Pracujący nad sprawą kryminalni ustalili wizerunek podejrzanego, który posługiwał się skradzioną kartą. Mężczyzna płacił nią między innymi za papierosy. 19-latek został zatrzymany na jednej z ulic w mieście i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem na konto bankowe. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.