• 1
  • 2
piątek, 17 lipiec 2020 14:00

Mija rok działaności podlaskiej grupy SPEED [WIDEO]

Napisane przez RED
Policja Podlaska Policja Podlaska

Mija rok, kiedy na podlaskich drogach działa GRUPA SPEED. Wyjeżdża codziennie na trasy, abyście mogli bezpiecznie dotrzeć do celu. W jej skład wchodzą policjanci z wieloletnim doświadczeniem, a do dyspozycji mają samochody oraz motocykle marki BMW. Przez pierwszy rok grupa przeprowadziła ponad 10 tysięcy kontroli drogowych, w trakcie których ujawniono blisko 11 tysięcy wykroczeń i przestępstw.

Mija rok, kiedy na podlaskich drogach działa GRUPA SPEED. Wyjeżdża codziennie na trasy abyście mogli bezpiecznie dotrzeć do celu. W jej skład wchodzi 15 policjantów z wieloletnim doświadczeniem, a do dyspozycji mają samochody oraz motocykle marki bmw. Przez pierwszy rok grupa przeprowadziła ponad 10 tysięcy kontroli drogowych, w trakcie których ujawniono blisko 11 tysięcy wykroczeń i przestępstw. Warto przypomnieć, że została powołana, aby zwalczać najbardziej niebezpieczne zachowania na drogach, w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych.

Jaka jest PODLASKA GRUPA SPEED? Przede wszystkim doświadczona i czujna. Dziś, w dzień swoich pierwszych urodzin również wyruszyła na podlaskie drogi.

Zapraszamy do obejrzenia spotu!


Źródło: Policja Podlaska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.