• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 21 lipiec 2020 11:53

Augustynki – Kiermasz Rękodzieła

Napisała
APK APK

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejną edycję Augustynek – kiermaszu rękodzieła.

Już w weekend 1 i 2 sierpnia w godzinach od 10:00 do 18:00 teren przy amfiteatrze nad Neckiem stanie się prawdziwym rękodzielniczym centrum województwa podlaskiego – ręcznie robiona biżuteria, ceramika, maskotki i inne cieszące oko i duszę drobiazgi wykonane ręcznie, według autorskich pomysłów. Wszystko to, uzupełnione o kulinarne wspaniałości, stanie się głównym punktem programu Augustynek.

Przechadzanie się między stoiskami i polowanie na regionalne rozmaitości umilać będzie folkowe granie. W sobotę o 14:30 na scenie amfiteatru stanie zespół Narwianie oraz działający przy Augustowskich Placówkach Kultury chór Melodia. W niedzielę zaś – także od 14:30 – podziwiać będzie można Zespół Tańca Ludowego Bystry (działający przy APK) oraz grupę Czeremszyna.

Serdecznie zapraszamy – bądźcie z nami.

Wstęp wolny!

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii CVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot