• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 21 lipiec 2020 16:30

Augustowscy narciarze wodni na podium [ZDJĘCIA]

Napisała

To był udany początek sezonu dla narciarzy wodnych z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Augustowie. Podczas Mistrzostw Polski w jeździe figurowej za motorówką zdobyli czołowe miejsca.

W dniach 18-19.07.2020 r. w Mielnicy Dużej k. Skulska na Jeziorze Gopło odbyły się Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym w jeździe figurowej za motorówką.
W zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników i zawodniczek z 7 klubów, którzy rywalizowali ze sobą w 5 kategoriach wiekowych: junior do 14 lat (J14), junior do 17 lat (J17), junior do 21 lat (J21), weterani powyżej 35 lat i Open.

Podopieczni trenera Rafała Jerucia z MOS Augustów zdobyli w sumie aż 5 medali w jeździe figurowej: Zuzanna Polkowska - I miejsce w kat. junior do 21 lat i w kat. OPEN, Kacper Klukowski – II miejsce, Konrad Oborski - III miejsce, Dominik Kisiel – III miejsce. Poza medalistami na uznanie zasługują również bardzo dobre wyniki pozostałych zawodników UKS MOS Augustów: Julii Zawackiej i Mariusza Kwapienia.

To duży sukces jeżeli chodzi o zdobycze medalowe w jeździe figurowej. Nie od dziś wiadomo, że augustowscy narciarze specjalizują się bowiem w skokach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ Zuzanny Polkowskiej, która była bezkonkurencyjna w swojej kategorii wiekowej, jak również w najbardziej prestiżowej kategorii OPEN.

"Tak dobry początek sezonu to wspaniała prognoza przed kolejnymi startami indywidualnymi, jak również zapowiedź zaciętej rywalizacji drużynowej" – dodaje trener MOS Rafał Jeruć.

Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot