• 1
  • 2
  • 3
środa, 22 lipiec 2020 16:13

Pobili mężczyznę - grozi im 8 lat więzienia

Napisała
KPP Grajewo KPP Grajewo

Grajewscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w miniony czwartek pobili 30-letniego mieszkańca Grajewa. Do zdarzenia doszło w centrum miasta. 20 i 21 - latek usłyszeli już zarzuty pobicia, którego następstwem był ciężki uszczerbek na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do 8 lat.

W miniony piątek, po południu policjanci dostali zgłoszenie, że do grajewskiego szpitala trafił mężczyzna, którego obrażenia wskazywały na pobicie. Policjanci natychmiast zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Ustalili jego przebieg, z którego wynikało, że pokrzywdzony został zaatakowany po wyjściu ze sklepu. Kryminalni ustalili również mężczyzn odpowiedzialnych za popełnienie tego przestępstwa. W miniony poniedziałek dwaj z nich zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 20 i 21 – latek usłyszeli już zarzut pobicia skutkujący ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu. Dzisiaj zostali doprowadzeni do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot