• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 23 lipiec 2020 11:34

Knockout Boxing Night 11 w Augustowie: Boks wraca w wielkim stylu!

Napisane przez RED

25 lipca 2020 r. w augustowskim amfiteatrze wielki rewanż: Paweł Stępień vs Marek Matyja. Wyczekiwane starcie dwóch najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Polsce!

W pierwszym starciu obu pięściarzy, na gali KBN 7 w Rzeszowie, padł remis. Zarówno Paweł, jak i Marek widzieli swoje zwycięstwo w tej walce. Pozostał zatem spory niedosyt fanów szermierki na pięści oraz duża sportowa złość tak obozów, jak i samych pięściarzy. W sobotę 25 lipca będzie okazja do udowodnienia, kto w Polsce rządzi w wadze półciężkiej.

Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach urokliwego amfiteatru w Augustowie oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki utalentowanego Kamila Bednarka, którego czeka prawdziwy sprawdzian bokserski z twardym Bartłomiejem Grafką. Ponadto: kolejny pojedynek Damiana Kiwiora i długo wyczekiwany powrót Adama Balskiego oraz 3 inne walki boksu zawodowego!

Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto! Bilety do nabycia na eBilet.pl

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot