• 1
  • 2
piątek, 24 lipiec 2020 11:54

Ruszył konkurs na najładniejszą posesję 2020

Napisane przez RED
pixabay.com pixabay.com

Burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk ogłasza konkurs na najładniejszą posesję w 2020 roku. Konkurs ma na celu zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia.

W konkursie oceniane będą posesje, ogródki oraz balkony, które wyróżniają się różnorodnością i układem kompozycyjnym roślinności, ukwieceniem, oryginalnym zagospodarowaniem posesji elementami małej architektury, czy zadbanym ogrodzeniem.

Na miłośników kwiatów i pasjonatów ogrodnictwa czekają atrakcyjne nagrody. Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów komisja wyłoni z każdej kategorii dwa najładniejsze obiekty, przyznając I oraz wyróżnienie. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne - I miejsce – 1 500 zł, a wyróżnienie – 700 zł.

Na zgłoszenia w konkursie czekamy do 10 sierpnia 2020 r. Formularz można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60), lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

O wynikach konkursu zdecyduje specjalnie powołana komisja, która w sierpniu dokona oceny biorąc pod uwagę takie kryteria, jak: ogólne wrażenia estetyczne, różnorodność gatunkowa nasadzeń, w tym tzw. roślin nektaro- i pyłkodajnych, kompozycję architektoniczną, oryginalność i  pomysłowość.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.

Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 532 364 014.

Źródło: UM Augustów

Gruby Benek
Taekwondo