• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 27 lipiec 2020 15:30

Niespokojny weekend w województwie podlaskim – zginęły 4 osoby

Napisała
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Miniony weekend okazał się bardzo niespokojny i obfitował w różnego rodzaju wypadki. W wyniku tych nieszczęśliwych zdarzeń zginęły cztery osoby.

Dnia 25 lipca (sobota) na trasie Łomża - Nowogród miał miejsce wypadek, w którym brał udział samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy. Do tego zdarzenia doszło między Nowymi Kupiskami a Mątwicą na drodze wojewódzkiej nr 61. W wyniku wypadku do szpitala trafiły dwie osoby – kobieta i dziesięcioletnie dziecko.

W niedzielę (26 lipca) w miejscowości Nierośno na drodze Sokółka - Dąbrowa Białostocka doszło do kolejnego, tym razem tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista uderzył w tył Toyoty, która chwilę wcześniej wyjeżdżała z drogi podporządkowanej. Niestety kierującego jednośladem nie udało się uratować – zmarł w drodze do szpitala.

Również w niedzielę (26 lipca) doszło do trzech tragedii, które wydarzyły się na wodzie. Pierwsze utonięcie miało miejsce w zalewie Bachmaty w Dubiczach Cerkiewnych na zamkniętym, niestrzeżonym kąpielisku. Zginął tam 38-letni mężczyzna.

Do kolejnych tragedii doszło również w niedzielę – dwóch topielców wyłowiono z rzeki Narew. Pierwsze zdarzenie miało miejsce w okolicach wsi Jednaczewo. Do drugiego doszło w rejonie mostu przy plaży miejskiej w Łomży. Mimo reanimacji mężczyzny nie udało się uratować.

Policja apeluje do wszystkich osób wypoczywających nad wodą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zdrowego rozsądku.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot