• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 27 lipiec 2020 16:30

Piratka drogowa na Rajgrodzkiej

Napisała

Policjanci z augustowskiej „drogówki” zatrzymali prawo jazdy 34-latce. Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 73 km/h. Miejsce kontroli drogowej wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w sobotę po godzinie 8 sprawdzali prędkość z jaką poruszają się pojazdy na ulicy Rajgrodzkiej w Augustowie. To właśnie tam zatrzymali do kontroli drogowej 34-latkę, kóra kierowała BMW. Kobieta przekroczyła prędkość o 73 km/h w obszarze zabudowanym. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali kierowcę naruszającego przepisy ruchu drogowego, było wcześniej wielokrotnie wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 34-latka straciła prawo jazdy, została ukarana mandatem, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot