• 1
  • 2
  • 3
środa, 29 lipiec 2020 12:07

Policjantki zatrzymały pijanego kierowcę

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowskie policjantki wyeliminowały z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 63-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjantki z augustowskiej „drogówki”, wczoraj tuż przed 17 na jednej z ulic w mieście, zatrzymały do kontroli drogowej Seata. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 63-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot