• 1
  • 2
  • 3
środa, 29 lipiec 2020 15:30

Podczas kontroli drogowej powiedzieli policjantom, że uprawiają narkotyki

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Augustowa. Mężczyźni podczas kontroli drogowej powiedzieli policjantom, ze uprawiają narkotyki. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Za uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

W niedzielny wieczór funkcjonariusze z białostockiego Oddziału Prewencji patrolowali jedno z augustowskich osiedli. Podczas kontroli mercedesa na jednej z osiedlowych ulic podejrzenia policjantów wzbudziło nerwowe zachowanie 33-letniego kierowcy i o 7 lat młodszego pasażera. Policjanci szybko ustali powód tego zachowania. W samochodzie znaleźli susz roślinny i przedmioty, które mogły służyć do uprawy narkotyków. Mężczyźni tłumaczyli się, ze susz pochodzi z ich własnej uprawy, znajdującej się w lesie pod Augustowem. Jeszcze tego samego dnia, policjanci pojechali w opisane przez nich miejsce i znaleźli tam 13 doniczek z rosnącymi krzakami konopi. Obydwaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za uprawę konopi innych niż włókniste grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.