• 1
  • 2
  • 3
piątek, 31 lipiec 2020 11:54

Pijany kierowca zatrzymany na Rajgrodzkiej

Napisała

Augustowscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 28-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, wczoraj tuż po 20 na ulicy Rajgrodzkiej, zatrzymali do kontroli drogowej mazdę. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 28-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Miejsce, w którym policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnego kierowcę, wcześniej wielokrotnie było wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.