• 1
  • 2
środa, 05 sierpień 2020 13:15

Zabrał alkohol z wózka inwalidzkiego - odpowie za zuchwałą kradzież

Napisane przez RED
KPP Grajewo KPP Grajewo

Grajewscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zuchwałą kradzież. Poszkodowanemu zabrano butelkę alkoholu z wózka inwalidzkiego. Mieszkaniec Grajewa usłyszał już zarzut. Za kradzież zuchwałą grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek przed południem, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, otrzymał informację o kradzieży alkoholu z wózka inwalidzkiego.  Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili mundurowi, poszkodowanemu zabrano z wózka inwalidzkiego butelkę alkoholu, a sprawca oddalił się w kierunku pobliskiego bloku. Już po chwili złodziej był w rękach policjantów. Okazał się nim 36–letni mieszkaniec Grajewa. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj poejrzany usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Grajewo

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.