• 1
  • 2
środa, 05 sierpień 2020 15:04

O bezpieczeństwie nad wodą i pokaz umiejętności policyjnego psa służbowego [WIDEO]

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci spotkali się z grupą dzieci i młodzieży odpoczywających w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Augustowie. Wszystko po to, by porozmawiać o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w czasie wakacji. Towarzyszył im Ares - policyjny pies służbowy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, wczoraj spotkali się grupą dzieci i młodzieży odpoczywających w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Augustowie. Wszystko po to, aby w ramach akcji “Wakacyjne pogotowie bezpieczeństwa”, wspólnie porozmawiać z młodym pokoleniem o szeroko rozumianym bezpieczeństwie w czasie wakacji. Mundurowi rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o bezpieczeństwie nad wodą, przestrzegali przed kąpaniem się na tzw. „dzikich” kąpieliskach. Uczestnicy spotkania zobaczyli również pokaz umiejętności policyjnego psa służbowego. Natomiast przewodnik opowiedziedział słuchaczom o zasadach bezpiecznego kontaktu z czworonogiem.

 


Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.