• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 sierpień 2020 13:08

19-latek z Augustowa usłyszał zarzut za kradzież z włamaniem

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Kolejny zarzut za kradzież z włamaniem usłyszał 19-latek. Tym razem mieszkaniec miasta podejrzany jest o kradzież z włamaniem do budynku gospodarczego. Pokrzywdzony oszacował straty na łącznie 2500 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

W minionym tygodniu policjanci z augustowskiej komendy zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do domków letniskowych na terenie ogródków działkowych. Funkcjonariusze, w pomieszczeniu, które wynajmował 19-latek, odnaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży. W toku dalszych czynności, kryminalni ustalili, że mężczyzna mógł mieć związek również z podobnymi zdarzeniami w Augustowie. 19-latek  kolejny raz  trafił do policyjnego aresztu. Tym razem usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego. Łupem sprawcy padły elektronarzędzia i akcesoria budowlane. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 2500 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot