• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 sierpień 2020 13:44

Ordynator z Grajewa walczy o życie. Potrzebna jest pomoc!

Napisała
pixabay.com pixabay.com

Doktor Józef Zawrotny, ordynator oddziału zakaźnego Szpitala Ogólnego w Grajewie, zaraził się koronawirusem. W tej chwili trwa walka o jego życie. Pilnie potrzebna jest krew.

Grajewski doktor pomagał pacjentom zarażonym COVID-19, a dziś sam potrzebuje pomocy. Józef Zawrotny jest zakażony koronawirusem i w stanie ciężkim przebywa w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Doktor pilnie potrzebuje krwi, dlatego zorganizowano jej zbiórkę, która odbędzie się 10 sierpnia w godzinach od 9:00 do 13:30 przez Urzędem Miasta w Grajewie. Krew będzie można oddać w mobilnym punkcie poboru. Druga zbiórka jest planowana trzy dni później (13 sierpnia) w Zespole Szkół nr 2 im. 9 Pułku Strzelców Konnych w Grajewie. Krew będzie można tam oddawać między 9:00 a 14:00. W ten właśnie sposób ludzie chcą odwdzięczyć się dr Zawrotnemu za jego zaangażowanie w ratowanie życia pacjentów.

Pamiętajmy! Krew można również oddać w każdym centrum krwiodawstwa. Należy jednak poinformować, że ma ona być przeznaczona dla Józefa Bogdana Zawrotnego ze Szpitala MSW w Warszawie. Liczy się każda grupa.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot