• 1
  • 2
  • 3
piątek, 14 sierpień 2020 13:28

Balladowe Nocki nad Neckiem 2020

Napisane przez

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na niezwykły koncert do amfiteatru.

22 sierpnia na deskach sceny nad Neckiem wystąpi Joanna Aleksandrowicz w koncercie „Od nocy do nocy”, podczas którego usłyszymy kompozycje filmowo-musicalowe. W repertuarze przygotowanym przez Artystkę znajdują się utwory z najbardziej znanych filmów tj. „Noce i dnie”, „Vabank”, a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli.

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, występowała na scenach wielu teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu „Xięgi Schulza” w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od nocy do nocy” który zagrała na ponad 100 scenach muzycznych w Polsce i za granicą, a w premierowej odsłonie otworzył Festiwal Literacki Noblistki Olgi Tokarczuk.

Wejść w balladowe brzmienie i nastroić się na niezwykły wieczór, już od godz. 19:00 pomoże widowni Teatr Piosenki APK, pod kierunkiem Elżbiety Granackiej. Zespół w składzie: zaprezentuje się w koncercie pt. „Piosenki Nieobojętne”.

Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki na koncerty można odbierać w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Nowomiejskiej 41 (wejście od strony boiska) lub w amfiteatrze przed pokazem w przypadku dostępności miejsc.

Gorąco zapraszamy.

 

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Źródło: Augustowskie Placówki Kultury

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot