• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 20 sierpień 2020 14:02

Powstanie gra osadzona w sercu Podlasia [WIDEO]

Napisała
YouTube YouTube

Gracze mogą już zacierać ręce – szykuje się bowiem dla nich niezła gratka. A to za sprawą nowej gry, której fabuła osadzona będzie w samym sercu Podlasia. Będzie strasznie, klimatycznie oraz niebezpiecznie. Ciekawi?

Nowa produkcja to Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest – przygodówka oparta na kultowej grze fabularnej Wilkołak: Apokalipsa. Gra będzie klimatycznym horrorem, a jej główną bohaterką będzie Maia – Amerykanka pochodząca z Podlasia, która postanawia wrócić w rodzinne strony, aby odkryć tajemnice swojej familii. Akcja gry będzie toczyła się w Białowieży, a dokładniej w Puszczy Białowieskiej. Gracze, którzy przystąpią do rozgrywki, będą poznawali mity, legendy oraz niebezpieczne sekrety tego tajemniczego miejsca.

Produkcja ma mieć piękną oprawę graficzną – lasy, przyroda i całe otoczenie ma być przedstawione w bardzo profesjonalny i unikalny sposób. Będzie również mnóstwo nawiązań do podlaskiego folkloru.

Gra będzie dostępna na komputery z systemem Windows, macOS oraz Linux i wyjdzie jedynie w wersji angielskiej. Nowa produkcja, która może okazać się również bardzo fajną promocją dla Polski i naszego regionu, ma się ukazać pod koniec 2020 roku.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot