• 1
  • 2
  • 3
piątek, 21 sierpień 2020 21:01

Kino pod Obłoczkiem – Poranek dla Dzieci

Napisane przez

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają wszystkie na dzieci na ostatnie w tym sezonie filmowe spotkanie z cyklu Kino pod Obłoczkiem – Poranek dla dzieci.

 

W sobotę, 29 sierpnia o godz. 11:00 w amfiteatrze nad Neckiem wyświetlona zostanie francusko-angielska komedia familijna pt. „Paddington”. Dzieci będą miały możliwość obejrzenia przygód uroczego niedźwiadka, który próbuje poradzić sobie w naszym świecie i we wszystkim naśladuje ludzi.

Bezpłatne wejściówki na ten seans można odbierać w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Nowomiejskiej 41 (wejście od strony boiska) lub w amfiteatrze przed pokazem w przypadku dostępności miejsc.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

 

 

Źródło: Augustowskie Placówki Kultury

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot