• 1
  • 2
  • 3
sobota, 22 sierpień 2020 07:20

Motocyklista w kamerze Speedu

Napisane przez

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli motocyklistę, który wyprzedzał na skrzyżowaniu i nie stosował się do znaków drogowych. Kierującym okazał się 39-latek, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany wysokim mandatem karnym.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed, w minionym tygodniu w czwartek, patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Po południu zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę, który zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak 39-latek w miejscowości Skindzierz w gminie Korycin wyprzedzał na skrzyżowaniu ciąg pojazdów, przekroczył linie podwójnie ciągłą i nie stosował się do znaku nakazu jazdy z prawej strony. Nieodpowiedzialny kierowca za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych. Jego konto zasiliło również 10 punktów karnych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!

 

Źródło: Podlaska Policja

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot