• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 25 sierpień 2020 13:29

Policja poszukuje właścicieli dwóch rowerów

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci szukają właścicieli dwóch górskich rowerów. Jednoślady zostały przekazane mundurowym po tym, jak zostały pozostawione przy jednym ze sklepów w centrum miasta.

Augustowscy policjanci szukają właścicieli dwóch górskich rowerów. Jednoślady zostały przekazane przez pracowników jednego ze sklepów po tym, jak zostały pozostawione na ulicy Rynek Zygmunta Augusta. Aby właściciele jednośladów mogli się znów nimi cieszyć, mundurowi proszą o pomoc w ich ustaleniu.

Właścicieli rowerów lub osoby mogące pomóc w ich ustaleniu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie przy ul. Brzostowskiego 6, dzwoniąć na numer telefonu 47 7156 212 lub wysyłając e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot