• 1
  • 2
  • 3
piątek, 28 sierpień 2020 09:01

Nowa, mobilna scena dla Augustowskich Placówek Kultury

Napisane przez RED

Kwotą 160 tysięcy złotych Województwo Podlaskie dofinansowało zakup mobilnej sceny dla Augustowskich Placówek Kultury.

 

- Scena jest gotowa do użycia - liczę na to, że już wkrótce sprawdzimy jej działanie w praktyce. Cieszę się z kolejnych środków zewnętrznych pozyskanych na rozwój kultury w naszym mieście. Jeszcze raz dziękuję i gratuluję pracy głównym autorom sukcesu czyli pracownikom APK - na czele z Panią Dyrektor Anną Jastrzębską. - powiedział Burmistrz Mirosław Karolczuk.

Komentarza na temat przeznaczenia nowego sprzętu udzieliła nam także Pani Anna Jastrzębska - Dyrektor Augustowskich Placówek Kultury:

- Liczymy na to, że nasz nowy nabytek pomoże nam promować dziedzictwo kulturowe naszego regionu, a przez to zwiększyć atrakcyjność turystyczną Augustowa i okolic. Sprzęt umożliwi pokazanie szerokiemu gronu umiejętności nabytych przez dzieci, młodzież i dorosłych podczas zajęć w Miejskim Domu Kultury oraz rozszerzenie oferty kulturalnej o plenerowe wydarzenia lokalne i ponadregionalne.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot