• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 03 wrzesień 2020 12:19

Narodowe Czytanie 2020 – „Balladyna”

Napisane przez AM
APK APK

Augustowskie Placówki Kultury - Miejska Biblioteka Publiczna wraz z augustowskimi placówkami oświatowymi i aktorami Teatru Pneumatycznego serdecznie zapraszają na IX edycję ogólnopolskiej akcji czytelniczej Narodowe Czytanie 2020 – „Balladyna” Juliusza Słowackiego. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem pary prezydenckiej.

Tegoroczna edycja wydarzenia w Augustowie odbędzie się po raz pierwszy całkowicie on-line i potrwa sześć dni. Zostanie zainaugurowana wirtualnie 5 września o godzinie 11.00 przez bibliotekarzy MBP w Augustowie, którzy zaproszą mieszkańców miasta oraz sympatyków placówki do wspólnego udziału w akcji poprzez oglądanie (na stronie internetowej biblioteki oraz funpage na Facebooku MBP) krótkich inscenizacji teatralnych wybranych fragmentów „Balladyny” w wykonaniu młodzieży z augustowskich szkół oraz aktorów Teatru Pneumatycznego.

Źródło: APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot