Wydrukuj tę stronę
czwartek, 03 wrzesień 2020 12:23

Kierownik augustowskiego MOPS-u zakończyła pracę

Napisane przez RED
UM Augustów UM Augustów

28 sierpnia na emeryturę odeszła Pani Teresa Dobko - Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Funkcję sprawowała kilkanaście lat - w tym czasie dała się poznać jako osoba życzliwa, sumienna i profesjonalna w każdym działaniu, które podejmowała.

Podziękowanie za współpracę Pani Teresie Dobko złożył Burmistrz Mirosław Karolczuk:

"Zaangażowanie i życzliwość, którymi wykazywała się Pani jako kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, są i zawsze będą wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń pracowników tej instytucji. Z okazji zakończenia pracy zawodowej składam Pani serdeczne życzenia odpoczynku, realizacji planów i marzeń oraz tego by codziennie spotykała się Pani z tak ogromną życzliwością ludzi, jaką sama im Pani zawsze okazywała. Łączę wyrazy szacunku i podziękowania za lata znakomitej współpracy".

Nowym kierownikiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została Pani Jolanta Sołtys, która dotychczas sprawowała funkcję Zastępcy Kierownika. Nowej Pani Kierownik życzymy sukcesów i kontynuacji, rozpoczętej Przez Panią Teresę Dobko, misji tworzenia instytucji przyjaznej i pomocnej mieszkańcom.

Źródło: UM Augustów