• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 07 wrzesień 2020 13:14

Atak na Śródmieściu w Augustowie - wiadomo, kim jest sprawca

Napisane przez RED
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzaną o uszkodzenie ciała. 23-latka zaatakowała mężczyznę butelką po alkoholu. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Dyżurny augustowskiej komendy Policji, w miniony czwartek po 19, otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic w centrum miasta został zaatakowany mężczyzna. Pod wskazany adres natychmiast pojechał patrol Policji. Z relacji świadków wynikało, że kobieta oraz dwóch mężczyzn spożywało alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni, w trakcie której 31-latek został uderzony w szyję butelką po alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Natomiast 23-latka i 36-latek trafili do policyjnego aresztu. Oboje byli nietrzeźwi. W toku dalszych czynności policjanci ustalili kto jest odpowiedzialny za atak. Okazało się, że to 23-latka jest podejrzana o uszkodzenie ciała współbiesiadnika. Kobieta usłyszała już zarzut. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot