• 1
  • 2
  • 3
środa, 09 wrzesień 2020 12:29

Bez prawa jazdy na podwójnym gazie

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci z "drogówki" zatrzymali do kontroli nietrzeźwego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że 41-latek miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci z augustowskiej „drogówki”, we wtorek po północy, na jednym z osiedli w mieście, zatrzymali do kontroli drogowej opla. Jak się okazało, siedzący za kierownicą samochodu 41-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i zachowanie zgodne z prawem!

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot