• 1
  • 2
piątek, 11 wrzesień 2020 16:33

Zwycięska drużyna augustowskich policjantów

Napisane przez AM
KPP Augustów KPP Augustów

W Augustowie został rozegrany XVII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Pierwsze miejsce w tych rozgrywkach zajęli augustowscy policjanci.

Dzisiaj, na boisku „Orlik” przy ulicy Tytoniowej został rozegrany XVII Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Starosty Augustowskiego. Organizatorem tegorocznych rozgrywek byli funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Tradycyjnie w zawodach wzięło udział pięć drużyn. W turnieju rywalizowali ze sobą zawodnicy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, Placówki Straży Granicznej w Płaskiej, Placówki Straży Granicznej w Lipsku, Placówki Straży Granicznej w Augustowie oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie.

Po zaciętej sportowej walce pierwsze miejsce zdobyli augustowscy policjanci. Drugie miejsce należało do reprezentacji Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie, natomiast trzecie do Strażników Granicznych z Lipska. Oprócz zwycięskiego pucharu w ręce jednego z policjantów trafiła także statuetka najlepszego bramkarza turnieju.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.