Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 14 wrzesień 2020 12:44

Ryan Socash opowiada o Augustowie. To trzeba zobaczyć! [WIDEO]

Napisała
YouTube YouTube

W ramach programu Poland in Undiscovered powstał film o najciekawszych miejscach i atrakcjach Augustowa. Ryan Socash przedstawia w nim miasto i jego okolice oraz próbuje lokalnych potraw. Zobaczcie koniecznie!

Ryan Socash to dziennikarz, piosenkarz, fotograf i przedsiębiorca amerykańskiego pochodzenia mieszkający w Polsce od 2005 roku. Współpracował z Czesławem Mozilem, a także Piotrem Roguckim i zespołem Coma. Prowadził również autorski program „Socash And The Stars”, w którym promował polskich artystów za granicą. Pierwsze odcinki programu były poświęcone takim artystom i zespołom jak: Happysad, Myslovitz, Gutek, Julia Marcell, Paula i Karol, Kazik Staszewski i zespół Kult, Akurat, Clean Tone Factory, Grzegorz Markowski i zespół Perfect, Renata Przemyk.

W 2015 roku Ryan założył na platformie YouTube anglojęzyczny kanał Kult America, aby pokazywać kulturę Europy z perspektywy Amerykanina. Jego gośćmi byli m.in. prezydent Polski Andrzej Duda,  Ambasador Australii w Polsce Paul Wojciechowski oraz Robert Biedroń. Ryan brał także udział w programie „Ugotowani” emitowanym przez stację TVN.

W filmie promocyjnym, który powstał z myślą o zagranicznych turystach w ramach programu Poland in Undiscovered Ryan Socash opowiada o najciekawszych miejscach i atrakcjach Augustowa. To trzeba zobaczyć!


Źródło: UM Augustów / Facebook / wikipedia.org / YouTube