• 1
  • 2
środa, 16 wrzesień 2020 17:00

Ukradł rower - trafił do aresztu

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. Jednoślad wart 1500 złotych został skradziony na jednej z ulic w mieście. 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Natomiast jednoślad wrócił do właściciela. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

W niedzielę, kryminalni z Augustowa zatrzymali podejrzanego o kradzież roweru. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pokrzywdzony zostawił rower wieczorem przed kamienicą na jednej z ulic w mieście, bez właściwego zabezpieczenia. Rano jednośladu już nie było. Właściciel oszacował straty na 1500 złotych. Mundurowi, mając wizerunek sprawcy z monitoringu, jeszcze tego samego zatrzymali podejrzanego. 28-trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut. Natomiast jednoślad trafił do właściciela. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.