• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 17 wrzesień 2020 11:45

Amfetamina w jednym z augustowskich mieszkań

Napisała
KPP Augustów KPP Augustów

Augustowscy kryminalni zatrzymali 29-latkę podejrzaną o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu kobiety policjanci zabezpieczyli blisko 35 gramów białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w poniedziałek weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że mieszkająca tam 29-latka może posiadać narkotyki. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie czynności, kryminalni zabezpieczyli blisko 35 gramów białego proszku oraz wagę miligramową. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mieszkanka miasta trafiła do policyjnego aresztu i usłyszała już zarzut. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot