• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 17 wrzesień 2020 17:02

Raper z Podlasia promuje okolice Augustowa [WIDEO]

Napisała
YouTube YouTube

W miniony poniedziałek (15 września) miała miejsce premiera teledysku rapera z Podlasia. W swoim najnowszym klipie muzyk pokazuje wiele okolic Augustowa. Jest to świetna promocja naszego regionu.

Pochodzący z Białegostoku Piotr Maxim nagrał swoją trzecią już solową płytę, a teledysk do jednego ze znajdujących się na niej singli zatytułowanego „Cała naprzód” nagrywał w okolicach Augustowa. Miejsca, które pokazuje w swoim najnowszym klipie to: Jezioro Płaskie, Suwalski Park Krajobrazowy, Dowspuda – Pałac Ludwika Paca w Raczkach, Amfiteatr Wodziłkowski, Oz Turtulski, Jezioro Hańcza, Cisowa Góra, Puszcza Augustowska, Głazowisko Bachanowo, Białystok, Suwałki, Białowieża. Teledysk został zrealizowany przy współpracy z Województwem Podlaskim.

Trzecia płyta Maxima nosi tytuł „Klasa” i swoją premierę będzie miała 30 października 2020 roku. Jak pisze sam muzyk „album KLASA LP jest reportażem z życia rapera - nauczyciela, który łączy dwa kontrastujące ze sobą światy i podąża w kierunku swoich marzeń, często najwyższym kosztem. Emocje jakie towarzyszą poszczególnym utworom doskonale oddają stan, w których powstawały. Różnorodność w brzmieniu, tekstach i nowoczesny sznyt nadaje tym historiom świeżą perspektywę”.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot