• 1
  • 2
  • 3
piątek, 18 wrzesień 2020 15:00

Mocne brzmienia w Augustowie!

Napisane przez RED
UM Augustów UM Augustów

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 9 października 2020 roku o godz. 21:00 do Klubu Iskra 2.0 (ul 3 Maja 38) na koncert będący częścią trasy „Empire of Utopia Tour 2020”, w której zjednoczyły się dwa zespoły heavymetalowe MANIPULATION i ATERRA!

ATERRA to metalowy zespół pochodzący z Ostrołęki, a działający w Warszawie, w skład którego wchodzą: Caruso (wokal, gitara), Tiger (gitara), Jaga (bas), Bart X (sampler, wokal), Twardy (perkusja). Chłopaki kochają występy na żywo, o czym świadczy spora liczba zagranych festiwali oraz koncertów m.in. z HATE, ACID DRINKERS, MATERIA, ILLUSION, QUO VADIS, LADY PANK, LAO CHE, CORRUPTION, THE SIXPOUNDER, COCHISE, SIQ, WŁOCHATY oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY, PRO-PAIN oraz legendy amerykańskiego hardcore’u - M.O.D. Grupa właśnie nagrała drugą płytę pt. „Utopia” i materiał z niej na pewno zagra też na augustowskiej scenie!

Niekwestionowanym gwoździem programu tego wieczoru będzie MANIPULATION – zespół deathmetalowy z Gołdapi, który powstał w 2001 roku. 11 września tego roku miała miejsce premiera nowego minialbumu grupy zatytułowanego „Empire State Of Madness”, z którego utwory – między innymi – zespół zaprezentuje na żywo w Augustowie. Manipulation przez te wszystkie lata wygrywał sporo tematycznych festiwali muzycznych, nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Pojawiał się na łamach czasopism takich jak brytyjski „Terrorizer” czy polski „Musick Magazine”. Dystrybucją cyfrową ich albumów zajmuje się Orchard Music i Plastic Head Production – najwięksi na świecie dystrybutorzy muzyki online, mający w swoich katalogach takie zespoły jak U2 czy DEPECHE MODE. Dodatkowym smaczkiem dla lokalnej społeczności jest to, iż obecnie w zespole jest wokalista z Augustowa – Jakub Narbut.

Zapraszamy!

Bilety:
Przedsprzedaż on-line: 20 zł (szczegóły wkrótce w wydarzeniu na FB)
Przedsprzedaż stacjonarna od poniedziałku 21 września: 20 zł, w Miejskim Domu Kultury, ul. Nowomiejska 41 (II piętro, wejście od strony boiska) tel. 87 643 36 59.
Bramka: 30 zł

Organizator zastrzega sobie odwołania lub przeniesienie koncertu na inny termin w razie zaostrzenia sytuacji epidemiologicznej w regionie.
Wejście do klubu w maseczkach i przy zachowaniu odpowiednich odstępów.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot