• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 21 wrzesień 2020 12:09

Nowe chodniki przy drogach powiatowych

Napisane przez RED
Starostwo Powiatowe w Augustowie Starostwo Powiatowe w Augustowie

W dniu 17 września odebrany został chodnik w ciągu ul. Wypusty w ramach zadania pn. „Budowa ciągu pieszego przy drodze powiatowej Nr 2563B – ulicy Wypusty w Augustowie.” Łączny koszt inwestycji wyniósł ok. 385 tys. zł i sfinansowany został po połowie z budżetu Powiatu Augustowskiego i Gminy Miasto Augustów.

W ramach przedsięwzięcia został wybudowany jednostronny chodnik na odcinku od skrzyżowania z ul. Konwaliową do skrzyżowania z ul. Słowackiego wraz z elementami bezpieczeństwa takimi jak: oznakowanie ułatwiające poruszanie się osób niepełnosprawnych (żółte płytki z wypustkami przy przejściach dla pieszych), barierki, oznakowanie pionowe i poziome. Prace wykonała firma Wykonawstwo Robót Ziemno-Budowlanych Jarosław Barszczewski.

Ponadto rozpoczęła się realizacja zadania pn. „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 2540B Raczki – Sucha Wieś – Janówka – Augustów w m. Janówka dł. odcinka 300 mb.”

Koszt tego przedsięwzięcia wynosi 121 tys. zł i zostanie sfinansowany z budżetu Powiatu Augustowskiego i Gminy Augustów. Wykonawcą zadania jest firma DAN-BUD Daniel Barszczewski.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Fryzjer
Foto Bajka - Fotograf
DrewSot
ASS Społem